(hasło musi się składać conajmniej z 8 znaków i zawierać 1 dużą literę, 1 małą, cyfrę oraz 1 znak specjalny)

*Zapoznałam/em się z zasadami korzystania z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Regulaminie oraz je akceptuję.

*Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych w portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Polityce.

Chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay. Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach, rabatach portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w Polityce.

Zaznacz wszystkie powyższe

Masz już konto?
Zaloguj się!

Zaloguj się
Jak dołączyć do grona Artystów

Dlaczego warto i jak dołączyć do grona Artystów portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay?

Jeśli chcesz dołączyć do grona Artystów prezentujących swoje dzieła w naszym Portalu oraz chcesz:

Jeżeli na część z powyższych możliwości odpowiedziałaś/łeś “Tak”, skontaktuj się z nami i dołącz do grona Artystów
współpracujących z Krakowskim Magazynem Sztuki ArtBay!

Już dzieli Cię tylko klika kroków, aby rozpocząć z nami swoją przygodę. Poniżej przedstawiamy plan działania:

  1. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@artbay.pl i opisz krótko kim jesteś, jaką Sztukę tworzysz, co lubisz,
    możesz przesłać kilka swoich pogądowych prac.
  2. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych i prześlemy formularz rejestracyjny oraz dokumenty prawne
    do zapoznania się przed rozpoczęciem współpracy z nami.
  3. Po dopełnieniu formalności Twoje prace umieścimy w Portalu, by nasi Odbiorcy mogli podziwiać i kupować Twoje prace.

Jeśli chcesz zarezerwować tę pracę skontaktuj się
z nami mailowo na adres biuro@artbay.pl

KopiaFine-art , czyli druk wykonywany na wysokiej
jakości maszynie pigmentowej na podłożu
bawełnianym, bezkwasowym. Kopie Fine-art dostępne
są w ograniczonej ilości.

Kopia Fine-art, czyli druk na płótnie wykonywany na maszynie pigmentowej, naciągnięty na blejtram następnie zabezpieczony werniksem. Obraz z dołączonym certyfikatem autentyczności.

Darmowa wysyłka na terenie Polski paczek do rozmiaru 70x100 cm.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL, Pocztex.

W sprawie wysyłek niestandardowych lub poza Polskę prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@artbay.pl Koszty wysyłki będą ustalane indywidualnie.

Biogram

Urodziłam się w 1992r., pochodzę z Zachodniej Ukrainy. Obecnie mieszkam i tworzę w Krakowie. Jestem absolwentką Wydziału Architektonicznego Politechniki Lwowskiej. W 2017 roku ukończyłam kierunek Rekonstrukcji i Renowacji Zabytków z Kamienia z wyróżnieniem. W 2014 roku ukończyłam Międzynarodową, Letnią Szkole Konserwatorów Zabytków w Wiedniu. Już przed podjęciem studiów zainteresowałam się malarstwem. Jestem autorką wielu prac. Moje prace są już w posiadaniu prywatnych kolekcjonerów we Włoszech, Grecji, Wielkiej Brytanii, na Ukrainie i w Polsce. Moją ulubioną technika tworzenia jest olej na płótnie. Nie stronię też od szkiców w technikach mieszanych, akrylu, pasteli. Dlaczego zaczęłam malować? Zawsze interesowałam się sztuką. Z wykształcenia jestem konserwatorem dzieł sztuki a konkretnie, konserwatorem zabytków z kamienia. Kamień to spory ciężar dla kobiety, jednak … Co z moim malarstwem mają wspólnego rzeźby? Moje wykształcenie spowodowało zainteresowanie formami rzeźb kamiennych. Głównie antycznych, choć nie tylko. Każda epoka ma swoje odniesienia w sztuce i formach posągów. Niewątpliwie, czasy antyczne oraz Renesans bardzo mnie inspirują twórczo. Dlaczego kobiety? Ciało kobiety to piękno, które zachwycało twórców. A ponieważ jestem kobietą, chciałam na te inspiracje rzeźbiarzy odpowiedzieć. Dlatego często maluję obrazy, których tematami są moje interpretacje dzieł wielkich mistrzów dłuta. W ten sposób łączę moje formalne wykształcenie z moją pasją. Dlatego też, niektóre moje obrazy mają odniesienia „rzeźbiarskie”.

Zobacz moje prace