(hasło musi się składać conajmniej z 8 znaków i zawierać 1 dużą literę, 1 małą, cyfrę oraz 1 znak specjalny)

*Zapoznałam/em się z zasadami korzystania z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Regulaminie oraz je akceptuję.

*Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych w portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Polityce.

Chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay. Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach, rabatach portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w Polityce.

Zaznacz wszystkie powyższe

Masz już konto?
Zaloguj się!

Zaloguj się
Jak dołączyć do grona Artystów

Dlaczego warto i jak dołączyć do grona Artystów portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay?

Jeśli chcesz dołączyć do grona Artystów prezentujących swoje dzieła w naszym Portalu oraz chcesz:

Jeżeli na część z powyższych możliwości odpowiedziałaś/łeś “Tak”, skontaktuj się z nami i dołącz do grona Artystów
współpracujących z Krakowskim Magazynem Sztuki ArtBay!

Już dzieli Cię tylko klika kroków, aby rozpocząć z nami swoją przygodę. Poniżej przedstawiamy plan działania:

  1. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@artbay.pl i opisz krótko kim jesteś, jaką Sztukę tworzysz, co lubisz,
    możesz przesłać kilka swoich pogądowych prac.
  2. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych i prześlemy formularz rejestracyjny oraz dokumenty prawne
    do zapoznania się przed rozpoczęciem współpracy z nami.
  3. Po dopełnieniu formalności Twoje prace umieścimy w Portalu, by nasi Odbiorcy mogli podziwiać i kupować Twoje prace.

Jeśli chcesz zarezerwować tę pracę skontaktuj się
z nami mailowo na adres biuro@artbay.pl

KopiaFine-art , czyli druk wykonywany na wysokiej
jakości maszynie pigmentowej na podłożu
bawełnianym, bezkwasowym. Kopie Fine-art dostępne
są w ograniczonej ilości.

Kopia Giclee to wykonana za pomocą nowoczesnego
plotera atramentowego kopia obrazu,która następnie
jest ręcznie wykończona przez autora.

Darmowa wysyłka na terenie Polski paczek do rozmiaru 70x100 cm.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL, Pocztex.

W sprawie wysyłek niestandardowych lub poza Polskę prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@artbay.pl Koszty wysyłki będą ustalane indywidualnie.

Biogram

Urodziłam się w 1992r., pochodzę z Zachodniej Ukrainy. Obecnie mieszkam i tworzę w Krakowie. Jestem absolwentką Wydziału Architektonicznego Politechniki Lwowskiej. W 2017 roku ukończyłam kierunek Rekonstrukcji i Renowacji Zabytków z Kamienia z wyróżnieniem. W 2014 roku ukończyłam Międzynarodową, Letnią Szkole Konserwatorów Zabytków w Wiedniu. Już przed podjęciem studiów zainteresowałam się malarstwem. Jestem autorką wielu prac. Moje prace są już w posiadaniu prywatnych kolekcjonerów we Włoszech, Grecji, Wielkiej Brytanii, na Ukrainie i w Polsce. Moją ulubioną technika tworzenia jest olej na płótnie. Nie stronię też od szkiców w technikach mieszanych, akrylu, pasteli. Dlaczego zaczęłam malować? Zawsze interesowałam się sztuką. Z wykształcenia jestem konserwatorem dzieł sztuki a konkretnie, konserwatorem zabytków z kamienia. Kamień to spory ciężar dla kobiety, jednak … Co z moim malarstwem mają wspólnego rzeźby? Moje wykształcenie spowodowało zainteresowanie formami rzeźb kamiennych. Głównie antycznych, choć nie tylko. Każda epoka ma swoje odniesienia w sztuce i formach posągów. Niewątpliwie, czasy antyczne oraz Renesans bardzo mnie inspirują twórczo. Dlaczego kobiety? Ciało kobiety to piękno, które zachwycało twórców. A ponieważ jestem kobietą, chciałam na te inspiracje rzeźbiarzy odpowiedzieć. Dlatego często maluję obrazy, których tematami są moje interpretacje dzieł wielkich mistrzów dłuta. W ten sposób łączę moje formalne wykształcenie z moją pasją. Dlatego też, niektóre moje obrazy mają odniesienia „rzeźbiarskie”.

Zobacz moje prace