(hasło musi się składać conajmniej z 8 znaków i zawierać 1 dużą literę, 1 małą, cyfrę oraz 1 znak specjalny)

*Zapoznałam/em się z zasadami korzystania z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Regulaminie oraz je akceptuję.

*Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych w portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Polityce.

Chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay. Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach, rabatach portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w Polityce.

Zaznacz wszystkie powyższe

Masz już konto?
Zaloguj się!

Zaloguj się
Jak dołączyć do grona Artystów

Dlaczego warto i jak dołączyć do grona Artystów portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay?

Jeśli chcesz dołączyć do grona Artystów prezentujących swoje dzieła w naszym Portalu oraz chcesz:

Jeżeli na część z powyższych możliwości odpowiedziałaś/łeś “Tak”, skontaktuj się z nami i dołącz do grona Artystów
współpracujących z Krakowskim Magazynem Sztuki ArtBay!

Już dzieli Cię tylko klika kroków, aby rozpocząć z nami swoją przygodę. Poniżej przedstawiamy plan działania:

  1. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@artbay.pl i opisz krótko kim jesteś, jaką Sztukę tworzysz, co lubisz,
    możesz przesłać kilka swoich pogądowych prac.
  2. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych i prześlemy formularz rejestracyjny oraz dokumenty prawne
    do zapoznania się przed rozpoczęciem współpracy z nami.
  3. Po dopełnieniu formalności Twoje prace umieścimy w Portalu, by nasi Odbiorcy mogli podziwiać i kupować Twoje prace.

Jeśli chcesz zarezerwować tę pracę skontaktuj się
z nami mailowo na adres biuro@artbay.pl

KopiaFine-art , czyli druk wykonywany na wysokiej
jakości maszynie pigmentowej na podłożu
bawełnianym, bezkwasowym. Kopie Fine-art dostępne
są w ograniczonej ilości.

Kopia Fine-art, czyli druk na płótnie wykonywany na maszynie pigmentowej, naciągnięty na blejtram następnie zabezpieczony werniksem. Obraz z dołączonym certyfikatem autentyczności.

Darmowa wysyłka na terenie Polski paczek do rozmiaru 70x100 cm.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL, Pocztex.

W sprawie wysyłek niestandardowych lub poza Polskę prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@artbay.pl Koszty wysyłki będą ustalane indywidualnie.

Z uwagi na pozyskanie Twoich danych osobowych przedstawiamy klauzulę informacyjną opisującą zasady ich przetwarzania przez nas w związku z Twoją aktywnością w Portalu. Prosimy zapoznaj się z nią.

1. Marcin Heretyk, Mariola Rymsza, Danuta Gonciarz prowadzący wspólnie działalność gospodarczą pod firmą Hergon s.c. z siedzibą w Krakowie oraz Marcin Heretyk prowadzący Krakowski Magazyn Sztuki ArtBay z siedzibą w Krakowie (dalej: KMS ArtBay) są administratorami Twoich danych osobowych.

2. Twoje Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w przypadku posiadania przez KMS ArtBay lub podmiot przetwarzający podstawy prawnej i wyłącznie w celu dostosowanym do tej podstawy. Twoje dane osobowe KMS ArtBay może przetwarzać w celach związanych ze współpracą z Tobą, co obejmuje: wykonywanie umowy, uzasadniony interes KMS ArtBay w postaci dbałości o prawidłowe funkcjonowanie jego działalności. Jeżeli zaistnieje potrzeba przetwarzania Twoich danych osobowych w celach innych, niż wymienione powyżej, KMS ArtBay powiadomi Cię o tym wcześniej wraz ze wskazaniem podstawy prawnej dla tego przetwarzania.

3. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie KMS ArtBay, np. podwykonawcom lub dostawcom usług księgowych, a także mogą one być udostępniane kontrahentom KMS ArtBay oraz dostawcom usług prawnych i doradczych, a także do podmiotów osobowo lub kapitałowo powiązanych z KMS ArtBay. W każdym przypadku przekazanie danych osobowych Artysty nie uprawnia podmiotu będącego odbiorcą tych danych do dowolnego korzystania z nich, a jedynie do korzystania w celach wyraźnie wskazanych przez KMS ArtBay. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być również podmioty uprawnione do uzyskania jego danych na podstawie przepisów obowiązującego prawa, takie jak sądy lub organy ścigania – jeżeli wystąpią z żądaniem udostępnienia danych w oparciu o stosowną podstawę prawną.

4. KMS ArtBay nie przekazuje Twoich danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych w ramach usług, które umożliwiają prowadzenie działalności przez KMS ArtBay. Jeżeli jednak miałoby dojść do takiego przekazania danych, KMS ArtBay poinformuje Cię o tym zgodnie z wymogami obowiązującego prawa. KMS ArtBay prowadząc profile biznesowe w social mediach może przekazywać Twoje dane osobowe do USA lub innych krajów, zgodnie z zasadami określonymi w regulaminach tych portali. Niemniej jednak portale te deklarują, iż wykorzystują typowe klauzule umowne zatwierdzone przez Komisję Europejską i opierają się na decyzjach Komisji Europejskiej stwierdzających odpowiedni stopień ochrony danych w odniesieniu do określonych krajów, w stosownych przypadkach, w zakresie przekazywania danych do tych krajów co powoduje, iż są one odpowiednio zabezpieczone.

5. Twoje dane osobowe przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania. W sytuacjach, w których przetwarzanie danych będzie następować w celu wykonania umowy, będzie to okres jej realizacji oraz czas potrzebny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń z niej wynikających, jeżeli w wykonaniu prawnie przewidzianego obowiązku, okres przechowywania danych będzie wyznaczony w oparciu o odpowiednie przepisy prawa. W przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora, KMS ArtBay będzie przechowywać Twoje dane osobowe do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu, dokonując okresowych przeglądów ich dalszej przydatności.

6. KMS ArtBay nie przetwarza Twoich danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym ich nie profiluje.

7. KMS ArtBay informuje, iż: (a) przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, natomiast w razie uznania przez Ciebie, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa, przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, (b) podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, natomiast jest konieczne dla zawarcia z umowy lub dla wykonywania jej postanowień, dlatego też, jeżeli KMS ArtBay utraciłby podstawę do przetwarzania Twoich danych osobowych w celach związanych z realizacją umowy, wypełnienie zobowiązań z niej płynących mogłoby być utrudnione, (c) w celu skorzystania z któregokolwiek z uprawnień lub aby dowiedzieć się więcej na temat szczegółów ich wykonywania, możesz skontaktować się z KMS ArtBay drogą mailową: kontakt@artbay.pl.