(hasło musi się składać conajmniej z 8 znaków i zawierać 1 dużą literę, 1 małą, cyfrę oraz 1 znak specjalny)

*Zapoznałam/em się z zasadami korzystania z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Regulaminie oraz je akceptuję.

*Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych w portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Polityce.

Chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay. Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach, rabatach portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w Polityce.

Zaznacz wszystkie powyższe

Masz już konto?
Zaloguj się!

Zaloguj się
Jak dołączyć do grona Artystów

Dlaczego warto i jak dołączyć do grona Artystów portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay?

Jeśli chcesz dołączyć do grona Artystów prezentujących swoje dzieła w naszym Portalu oraz chcesz:

Jeżeli na część z powyższych możliwości odpowiedziałaś/łeś “Tak”, skontaktuj się z nami i dołącz do grona Artystów
współpracujących z Krakowskim Magazynem Sztuki ArtBay!

Już dzieli Cię tylko klika kroków, aby rozpocząć z nami swoją przygodę. Poniżej przedstawiamy plan działania:

  1. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@artbay.pl i opisz krótko kim jesteś, jaką Sztukę tworzysz, co lubisz,
    możesz przesłać kilka swoich pogądowych prac.
  2. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych i prześlemy formularz rejestracyjny oraz dokumenty prawne
    do zapoznania się przed rozpoczęciem współpracy z nami.
  3. Po dopełnieniu formalności Twoje prace umieścimy w Portalu, by nasi Odbiorcy mogli podziwiać i kupować Twoje prace.

Jeśli chcesz zarezerwować tę pracę skontaktuj się
z nami mailowo na adres biuro@artbay.pl

KopiaFine-art , czyli druk wykonywany na wysokiej
jakości maszynie pigmentowej na podłożu
bawełnianym, bezkwasowym. Kopie Fine-art dostępne
są w ograniczonej ilości.

Kopia Fine-art, czyli druk na płótnie wykonywany na maszynie pigmentowej, naciągnięty na blejtram następnie zabezpieczony werniksem. Obraz z dołączonym certyfikatem autentyczności.

Darmowa wysyłka na terenie Polski paczek do rozmiaru 70x100 cm.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL, Pocztex.

W sprawie wysyłek niestandardowych lub poza Polskę prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@artbay.pl Koszty wysyłki będą ustalane indywidualnie.

Krakowski Magazyn Sztuki ArtBay

Dlaczego Krakowski Magazyn Sztuki ArtBay to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa i w sieci?

Dlatego, że tworzymy wyjątkową przestrzeń dla sztuki w Krakowie i w sieci.

1. Galeria stacjonarna na ul. Kamiennej 8 w Krakowie

W naszej niezwykłej przestrzeni łączymy wiele możliwości obcowania ze Sztuką – stworzyliśmy strefę wystawienniczą dla Artystów gdzie organizujemy wernisaże, wystawy i wydarzenia kulturalne, część galeryjną gdzie prezentujemy prace doświadczonych i uznanych Artystów, ale także wschodzących Gwiazd i rodzących się Talentów – obejrzysz u nas wyjątkowe prace stworzone przez dzieci. Zapoznasz się również z dziełami historii sztuki wykonanymi przez zdolnych kopistów.

Znajdziesz u nas pracownię oprawy gdzie tworzone są wspaniałe ramy, dzięki którym dzieła zyskują unikatowy wygląd i zwiększają ich wartość kolekcjonerską.

Poznaj historyczny budynek o industrialnej architekturze, w którym w XX wieku, swoje pierwsze wystawy organizowali Krakowscy Artyści. Przestrzeń znajduje się w zabytkowych ponad stuletnich magazynach kolejowych w centrum Krakowa przy ulicy Kamiennej. Budynki przez wiele lat były zapomniane, tym bardziej cieszymy się że dziś mogą stać się ważnym punktem na kulturowej mapie Krakowa.

Przyjdź do nas na ulicę Kamienną 8 w Krakowie – zakochasz się w tym wyjątkowym miejscu, miłej atmosferze i pięknych dziełach – do zobaczenia w galerii stacjonarnej sztuki w Krakowie!

2. Pracownia i galeria Fine-art

Uważamy, że wysokiej jakości wydruki dzieł mogą wypełniać wnętrza i nadawać im wyjątkowego charakteru, dlatego tworzymy limitowane serie kopii Fine-art, które również prezentujemy w strefie wystawienniczej na ul. Warszawskiej 4 w Krakowie.

Zapraszamy Cię do obejrzenia unikatowych dzieł w nowoczesnej formie!

3. Galerie stacjonarne w portalu sztuki otwartym dla wszystkich

Chcemy promować naszych Artystów i ich twórczość, jak również popularyzujemy Sztukę na każdą kieszeń dlatego łączymy galerię stacjonarną prac oryginalnych, kopii Giclee i kopii Fine-art, dla których stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci.

Cieszymy się, że do nas dołączyłaś/eś!

Poznaj naszą historię

Marcin Heretyk, założyciel Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay:

“Studio oprawy Hergon, outlet ramiarski i druk artystyczny buduję od 20 lat dużym nakładem pracy i osobistego zaangażowania, wraz z oddanym Zespołem.
Pracowałem dużo, aby wykonać to, co mi moja wyobraźnia podpowiadała. Każde zlecenie traktowałem bardzo indywidualnie, aby odpowiednio dobrana oprawa trafiała do rąk Klientów na czas.
Zbyt wiele zadań i obowiązków, które się na mnie nałożyły spowodowały, że jakiś czas temu zaskoczyła mnie ciężka choroba, a następnie długa rehabilitacja, przez które byłem wyłączony z życia zawodowego. Dzięki pomocy i zaangażowaniu zarówno młodych, a także doświadczonych i uznanych już Artystów, odbyła się aukcja charytatywna, na której zebrano środki na specjalistyczną pomoc, abym mógł odzyskać sprawność. W tamtym czasie uznałem, że chciałbym stworzyć przestrzeń dla Artystów, miejsce dzięki któremu mógłbym wesprzeć sztukę i w ten sposób podziękować Artystom za pomoc, którą od nich otrzymałem. Chcę również wspierać i promować młodych Artystów. Dlatego powstał ten portal sztuki, galeria stacjonarna prac oryginalnych, kopii Giclee oraz kopii Fine-art. Do zobaczenia w Krakowskim Magazynie Sztuki ArtBay!”

Czytaj więcej o historii