(hasło musi się składać conajmniej z 8 znaków i zawierać 1 dużą literę, 1 małą, cyfrę oraz 1 znak specjalny)

*Zapoznałam/em się z zasadami korzystania z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Regulaminie oraz je akceptuję.

*Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych w portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Polityce.

Chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay. Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach, rabatach portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w Polityce.

Zaznacz wszystkie powyższe

Masz już konto?
Zaloguj się!

Zaloguj się
Jak dołączyć do grona Artystów

Dlaczego warto i jak dołączyć do grona Artystów portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay?

Jeśli chcesz dołączyć do grona Artystów prezentujących swoje dzieła w naszym Portalu oraz chcesz:

Jeżeli na część z powyższych możliwości odpowiedziałaś/łeś “Tak”, skontaktuj się z nami i dołącz do grona Artystów
współpracujących z Krakowskim Magazynem Sztuki ArtBay!

Już dzieli Cię tylko klika kroków, aby rozpocząć z nami swoją przygodę. Poniżej przedstawiamy plan działania:

  1. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@artbay.pl i opisz krótko kim jesteś, jaką Sztukę tworzysz, co lubisz,
    możesz przesłać kilka swoich pogądowych prac.
  2. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych i prześlemy formularz rejestracyjny oraz dokumenty prawne
    do zapoznania się przed rozpoczęciem współpracy z nami.
  3. Po dopełnieniu formalności Twoje prace umieścimy w Portalu, by nasi Odbiorcy mogli podziwiać i kupować Twoje prace.

Jeśli chcesz zarezerwować tę pracę skontaktuj się
z nami mailowo na adres biuro@artbay.pl

KopiaFine-art , czyli druk wykonywany na wysokiej
jakości maszynie pigmentowej na podłożu
bawełnianym, bezkwasowym. Kopie Fine-art dostępne
są w ograniczonej ilości.

Kopia Fine-art, czyli druk na płótnie wykonywany na maszynie pigmentowej, naciągnięty na blejtram następnie zabezpieczony werniksem. Obraz z dołączonym certyfikatem autentyczności.

Darmowa wysyłka na terenie Polski paczek do rozmiaru 70x100 cm.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL, Pocztex.

W sprawie wysyłek niestandardowych lub poza Polskę prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@artbay.pl Koszty wysyłki będą ustalane indywidualnie.

Agnieszka Alpin (Agnes Kutersky)

Malarka, nauczycielka sztuki, projektantka wnętrz. Urodzona 20 marca 1989 roku w Ostrowcu Św. Już od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie i pasję malarstwem. Uczęszczała na kółko plastyczne w swoim rodzinnym mieście, co utwierdziło ją o wyborze swojej życiowej ścieżki. Agnieszka ukończyła studia na Wydziale Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w 2013 roku oraz Architekturę Wnętrz na Coventry University w Anglii w 2016 roku. Podwójna stypendystka programu ERASMUS na University of Leeds oraz Sheffield Hallam University w Anglii.

O wystawie “Selfie”

Prezentowane obrazy z cyklu ‘Selfie’ powstały w latach 2017 – 2022. Ideą do namalowania pokaźnych rozmiarów płócien, były podróże Agnieszki po znanych miastach europejskich. Artystka przelała swoją fascynację architekturą, jednocześnie manifestując fragmenty ludzkiego ciała w sposób humorystyczny. Życie w czasach zaawansowanych technologii cyfrowych zaowocowało produkcją niezliczonych ilości zdjęć, robionych swobodnie bez wyznaczonych granic. Te nieudane w społecznym odczuciu zdjęcia np. z uciętą ręką lub głową, zainspirowały artystkę w stopniu znacznym. XXI wiek to kult masowych podróży, podczas których powstają wyidealizowane zdjęcia selfie. Oryginalny styl malowania stał się rodzajem uniwersalnego języka, którym może przemawiać do odbiorców międzynarodowych. Artystka w śmiały sposób zestawiła grube pociągnięcia pędzla z mocno kontrastową kolorystyką, tworząc barwny oraz wesoły świat. Niestety seria dramatycznych wydarzeń w życiu Agnieszki, doprowadziły do załamania artystki. Zaczęła skupiać się na tworzeniu abstrakcji, malowanych wyłącznie z wyobraźni, gdzie przelewanie goryczy w postaci ciemniejszej kolorystyki oraz silnej ekspresji odbiło swoje piętno na mniejszych już płótnach. Sztuka stała się dla niej coś w rodzaju Katharsis – oczyszczeniem ciała oraz umysłu z negatywnych emocji, stłumionych żalem, gniewem oraz smutkiem. Artystka maluje wyłącznie z potrzeby serca, jej ulubieńcem jest Vincent van Gogh.

 

Termin i miejsce

24 czerwca 2023 (sobota)

godzina 18:00

Galeria ArtBay, ul. Kamienna 8 w Krakowie