(hasło musi się składać conajmniej z 8 znaków i zawierać 1 dużą literę, 1 małą, cyfrę oraz 1 znak specjalny)

*Zapoznałam/em się z zasadami korzystania z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Regulaminie oraz je akceptuję.

*Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych w portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Polityce.

Chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay. Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach, rabatach portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w Polityce.

Zaznacz wszystkie powyższe

Masz już konto?
Zaloguj się!

Zaloguj się
Jak dołączyć do grona Artystów

Dlaczego warto i jak dołączyć do grona Artystów portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay?

Jeśli chcesz dołączyć do grona Artystów prezentujących swoje dzieła w naszym Portalu oraz chcesz:

Jeżeli na część z powyższych możliwości odpowiedziałaś/łeś “Tak”, skontaktuj się z nami i dołącz do grona Artystów
współpracujących z Krakowskim Magazynem Sztuki ArtBay!

Już dzieli Cię tylko klika kroków, aby rozpocząć z nami swoją przygodę. Poniżej przedstawiamy plan działania:

  1. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@artbay.pl i opisz krótko kim jesteś, jaką Sztukę tworzysz, co lubisz,
    możesz przesłać kilka swoich pogądowych prac.
  2. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych i prześlemy formularz rejestracyjny oraz dokumenty prawne
    do zapoznania się przed rozpoczęciem współpracy z nami.
  3. Po dopełnieniu formalności Twoje prace umieścimy w Portalu, by nasi Odbiorcy mogli podziwiać i kupować Twoje prace.

Jeśli chcesz zarezerwować tę pracę skontaktuj się
z nami mailowo na adres biuro@artbay.pl

KopiaFine-art , czyli druk wykonywany na wysokiej
jakości maszynie pigmentowej na podłożu
bawełnianym, bezkwasowym. Kopie Fine-art dostępne
są w ograniczonej ilości.

Kopia Giclee to wykonana za pomocą nowoczesnego
plotera atramentowego kopia obrazu,która następnie
jest ręcznie wykończona przez autora.

Darmowa wysyłka na terenie Polski paczek do rozmiaru 70x100 cm.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL, Pocztex.

W sprawie wysyłek niestandardowych lub poza Polskę prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@artbay.pl Koszty wysyłki będą ustalane indywidualnie.

Biogram

Ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej; dyplom o zagospodarowaniu Bieszczadów Zachodnich (1971) praca doktorska: Studium pojęć stosowanych w architekturze krajobrazu (1983) habilitacja: Ściany i bramy w krajobrazie (2002) nauczyciel akademicki i wychowawca; miłośnik rysowania i fotografowania: wieś i miasteczko galicyjskie; Bieszczadzki, Gorczański i Magurski Park Narodowy; drewniana architektura Małopolski i Podkarpacia; ślady ginącej natury i rodzimej kultury; w ostatnich latach zachwyt Indiami „zapisany” w dwu notatnikach. Dziś emerytowany profesor, który wrócił do swoich szkiców ołówkiem, poprawia rysunki wykonane kredkami i zawzięcie maluje akwarelkami coraz to nowe kompozycje; dla zwiększenia ekspresji obrazków i wzbogacenia treści dokonuje ciągle jeszcze korekt (dużo wyrzuca) to samo czeka jeszcze liczne notatki tuszem (czarno-białe i kolorowane) kilka nieudanych „olejów” pozostaje na strychu i nawet na specjalne prośby… niewyczerpanym źródłem tematów i inspiracją kolorystyczną są zdjęcia (gromadzone przez pół wieku) uszeregowane w prezentacje tematyczne, służyły jako ilustracja wykładów: rysowanych kredą na tablicy; niedościgłym wzorem tych spotkań ze studentami był Profesor Wiktor Zin, fenomenalny rysownik i mistrz mowy polskiej.

Dołączam do Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay - wkrótce poniżej pojawią się moje prace.