(hasło musi się składać conajmniej z 8 znaków i zawierać 1 dużą literę, 1 małą, cyfrę oraz 1 znak specjalny)

*Zapoznałam/em się z zasadami korzystania z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Regulaminie oraz je akceptuję.

*Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych w portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Polityce.

Chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay. Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach, rabatach portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w Polityce.

Zaznacz wszystkie powyższe

Masz już konto?
Zaloguj się!

Zaloguj się
Jak dołączyć do grona Artystów

Dlaczego warto i jak dołączyć do grona Artystów portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay?

Jeśli chcesz dołączyć do grona Artystów prezentujących swoje dzieła w naszym Portalu oraz chcesz:

Jeżeli na część z powyższych możliwości odpowiedziałaś/łeś “Tak”, skontaktuj się z nami i dołącz do grona Artystów
współpracujących z Krakowskim Magazynem Sztuki ArtBay!

Już dzieli Cię tylko klika kroków, aby rozpocząć z nami swoją przygodę. Poniżej przedstawiamy plan działania:

  1. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@artbay.pl i opisz krótko kim jesteś, jaką Sztukę tworzysz, co lubisz,
    możesz przesłać kilka swoich pogądowych prac.
  2. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych i prześlemy formularz rejestracyjny oraz dokumenty prawne
    do zapoznania się przed rozpoczęciem współpracy z nami.
  3. Po dopełnieniu formalności Twoje prace umieścimy w Portalu, by nasi Odbiorcy mogli podziwiać i kupować Twoje prace.

Jeśli chcesz zarezerwować tę pracę skontaktuj się
z nami mailowo na adres biuro@artbay.pl

KopiaFine-art , czyli druk wykonywany na wysokiej
jakości maszynie pigmentowej na podłożu
bawełnianym, bezkwasowym. Kopie Fine-art dostępne
są w ograniczonej ilości.

Kopia Fine-art, czyli druk na płótnie wykonywany na maszynie pigmentowej, naciągnięty na blejtram następnie zabezpieczony werniksem. Obraz z dołączonym certyfikatem autentyczności.

Darmowa wysyłka na terenie Polski paczek do rozmiaru 70x100 cm.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL, Pocztex.

W sprawie wysyłek niestandardowych lub poza Polskę prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@artbay.pl Koszty wysyłki będą ustalane indywidualnie.

Biogram

Architekt krajobrazu i urbanista. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Architektura Krajobrazu na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. W 2019 roku po zakończeniu studiów trzeciego stopnia na tym samym wydziale obroniłam pracę doktorską z dziedziny planowania przestrzennego. Zawodowo zajmuję się urbanistyką oraz analizami przestrzennymi. Okazjonalnie prowadzę z powyższych dziedzin wykłady i zajęcia dla studentów. Maluję od zawsze. Tworzę ilustracje, obrazy oraz grafiki użytkowe. Ulubione techniki to tusz, kredki Inktense, ołówki, cienkopisy, czasami farby olejne lub suche pastele. Akwarele - nigdy. Na swojej drodze miałam szczęście spotkać wyjątkowych ludzi, dzięki którym mogłam wzbogacić swój warsztat. Ale w głównej mierze indywidualnie pracuję nad rozwijaniem się w swoim obranym kierunku. Inspiracje znajduję głównie w tematach, które wiążą sie z moim wykształceniem i zawodem, czyli architekturą i krajobrazem. Ale również znajduje je w literaturze, filmach, rozmowach i przypadkowych spotkaniach. Podczas wędrówek i spacerów szukam w krajobrazie wzorów, kształtów, światła, przestrzeni, a przede wszystkim kolorów. Czasami moje obrazy rzetelnie oddają unikalność przyrody, a nieraz pracuję nad abstrakcyjną syntezą kolorów i kształtów, w celu uchwycenia światła i przestrzeni. W swoich poszukiwaniach dąże do prostych kompozycji opierających się na wyjątkowych zestawieniach kolorystycznych. W wolniejszych chwilach, gdy nie zajmuję się wszystkim powyższym, tworzę biżuterię, czytam Przekrój oraz trenuję katori - szermierkę japońską.