(hasło musi się składać conajmniej z 8 znaków i zawierać 1 dużą literę, 1 małą, cyfrę oraz 1 znak specjalny)

*Zapoznałam/em się z zasadami korzystania z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Regulaminie oraz je akceptuję.

*Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych w portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Polityce.

Chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay. Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach, rabatach portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w Polityce.

Zaznacz wszystkie powyższe

Masz już konto?
Zaloguj się!

Zaloguj się
Jak dołączyć do grona Artystów

Dlaczego warto i jak dołączyć do grona Artystów portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay?

Jeśli chcesz dołączyć do grona Artystów prezentujących swoje dzieła w naszym Portalu oraz chcesz:

Jeżeli na część z powyższych możliwości odpowiedziałaś/łeś “Tak”, skontaktuj się z nami i dołącz do grona Artystów
współpracujących z Krakowskim Magazynem Sztuki ArtBay!

Już dzieli Cię tylko klika kroków, aby rozpocząć z nami swoją przygodę. Poniżej przedstawiamy plan działania:

  1. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@artbay.pl i opisz krótko kim jesteś, jaką Sztukę tworzysz, co lubisz,
    możesz przesłać kilka swoich pogądowych prac.
  2. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych i prześlemy formularz rejestracyjny oraz dokumenty prawne
    do zapoznania się przed rozpoczęciem współpracy z nami.
  3. Po dopełnieniu formalności Twoje prace umieścimy w Portalu, by nasi Odbiorcy mogli podziwiać i kupować Twoje prace.

Jeśli chcesz zarezerwować tę pracę skontaktuj się
z nami mailowo na adres biuro@artbay.pl

KopiaFine-art , czyli druk wykonywany na wysokiej
jakości maszynie pigmentowej na podłożu
bawełnianym, bezkwasowym. Kopie Fine-art dostępne
są w ograniczonej ilości.

Kopia Fine-art, czyli druk na płótnie wykonywany na maszynie pigmentowej, naciągnięty na blejtram następnie zabezpieczony werniksem. Obraz z dołączonym certyfikatem autentyczności.

Darmowa wysyłka na terenie Polski paczek do rozmiaru 70x100 cm.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL, Pocztex.

W sprawie wysyłek niestandardowych lub poza Polskę prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@artbay.pl Koszty wysyłki będą ustalane indywidualnie.

Zaproś Sztukę do swojego wnętrza – do domu albo biura

Krakowski Magazyn Sztuki ArtBay to internetowa galeria sztuki, która pozwoli Ci na nietuzinkową aranżację każdej przestrzeni. Jeżeli poszukujesz dzieł sztuki współczesnej to doskonale trafiłeś/aś. Oferujemy szeroki wybór dzieł sztuki współczesnej w wersji oryginalnej oraz nowoczesne Fine-art tj. wydruki wysokiej jakości pasujących do Twojego wnętrza. Zobacz poniżej dzieła sztuki naszych Artystów.

1 2 3 19

Internetowa galeria sztuki
połączenie galerii stacjonarnej w Krakowie i portalu sztuki

Krakowski Magazyn Sztuki ArtBay rozwija się z dnia na dzień, aby dostarczyć Ci niezapomnianych wrażeń związanych z dziełami sztuki młodych Artystów, a także doświadczonych Artystów z bogatym dorobkiem twórczym, ale również prace zdolnych amatorów Sztuki. Uważamy, że sztuka współczesna nie zna granic dlatego wśród dzieł sztuki dostępnych w Krakowskim Magazynie Sztuki ArtBay znajdziesz obrazy wykonywane różnymi technikami np. olejem na płótnie albo akrylem czy akwarelą na papierze. Prezentowane w naszej internetowej galerii sztuki dzieła sztuki są zróżnicowane pod względem stylu, tematu oraz kolorystyki. Promujemy nowoczesną formę prezentowania dzieł sztuki jaką jest nurt Fine-art czyli wysokiej jakości wydruki prac.
Jesteś kolekcjonerem sztuki i szukasz wyjątkowych obrazów na płótnie? Krakowski Magazyn Sztuki ArtBay współpracuje z Artystami tworzącymi unikatowe dzieła sztuki współczesnej w malarstwie, dlatego sprawdź zakładkę Sklep/prace oryginalne.
Projektujesz swoje nowe biuro? Zobacz nasze niezwykłe wydruki Fine-art, które idealnie prezentują się w takich przestrzeniach.
Urządzasz wymarzony salon i chcesz mu nadać niespotykanego charakteru? Wejdź do sklepu naszej internetowej galerii sztuki i przekonaj się, że sztuka współczesna to brakujący element tej układanki.
Szukasz pomysłu na prezent? Idealnie trafiłeś/aś, gdyż oferujemy dzieła sztuki na każdą kieszeń.
Naszą misją jest szerzenie sztuki i promocja tworzących ją, wyjątkowych Artystów, dlatego w naszym portalu sztuki chętnie pokazujemy, że sztuka współczesna może przyjmować różnorodne odsłony, natomiast w naszej galerii stacjonarnej w Krakowie udostępniamy ekspozycję nietuzinkowych obrazów oryginalnych idealnych do Twojego wnętrza – odwiedź nas i zakochaj się w Krakowskim Magazynie Sztuki ArtBay.