(hasło musi się składać conajmniej z 8 znaków i zawierać 1 dużą literę, 1 małą, cyfrę oraz 1 znak specjalny)

*Zapoznałam/em się z zasadami korzystania z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Regulaminie oraz je akceptuję.

*Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych w portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Polityce.

Chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay. Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach, rabatach portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w Polityce.

Zaznacz wszystkie powyższe

Masz już konto?
Zaloguj się!

Zaloguj się
Jak dołączyć do grona Artystów

Dlaczego warto i jak dołączyć do grona Artystów portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay?

Jeśli chcesz dołączyć do grona Artystów prezentujących swoje dzieła w naszym Portalu oraz chcesz:

Jeżeli na część z powyższych możliwości odpowiedziałaś/łeś “Tak”, skontaktuj się z nami i dołącz do grona Artystów
współpracujących z Krakowskim Magazynem Sztuki ArtBay!

Już dzieli Cię tylko klika kroków, aby rozpocząć z nami swoją przygodę. Poniżej przedstawiamy plan działania:

  1. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@artbay.pl i opisz krótko kim jesteś, jaką Sztukę tworzysz, co lubisz,
    możesz przesłać kilka swoich pogądowych prac.
  2. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych i prześlemy formularz rejestracyjny oraz dokumenty prawne
    do zapoznania się przed rozpoczęciem współpracy z nami.
  3. Po dopełnieniu formalności Twoje prace umieścimy w Portalu, by nasi Odbiorcy mogli podziwiać i kupować Twoje prace.

Jeśli chcesz zarezerwować tę pracę skontaktuj się
z nami mailowo na adres biuro@artbay.pl

KopiaFine-art , czyli druk wykonywany na wysokiej
jakości maszynie pigmentowej na podłożu
bawełnianym, bezkwasowym. Kopie Fine-art dostępne
są w ograniczonej ilości.

Kopia Fine-art, czyli druk na płótnie wykonywany na maszynie pigmentowej, naciągnięty na blejtram następnie zabezpieczony werniksem. Obraz z dołączonym certyfikatem autentyczności.

Darmowa wysyłka na terenie Polski paczek do rozmiaru 70x100 cm.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL, Pocztex.

W sprawie wysyłek niestandardowych lub poza Polskę prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@artbay.pl Koszty wysyłki będą ustalane indywidualnie.

Piotr Patoczka – profesor akademicki i wychowawca, miłośnik rysunku i fotografowania. Artysta związany z Krakowem. W naszej galerii ArtBay dostępne są prace z serii o Krakowie, niezwykle detaliczne rysunki wykonane tuszem i kredkami, których finezyjne piękno nie odda żadne zdjęcie.

BIOGRAM ARTYSTY

Ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej; dyplom o zagospodarowaniu Bieszczadów Zachodnich (1971) praca doktorska: Studium pojęć stosowanych w architekturze krajobrazu (1983) habilitacja: Ściany i bramy w krajobrazie (2002) nauczyciel akademicki i wychowawca; miłośnik rysowania i fotografowania: wieś i miasteczko galicyjskie; Bieszczadzki, Gorczański i Magurski Park Narodowy; drewniana architektura Małopolski i Podkarpacia; ślady ginącej natury i rodzimej kultury; w ostatnich latach zachwyt Indiami „zapisany” w dwu notatnikach. Dziś emerytowany profesor, który wrócił do swoich szkiców ołówkiem, poprawia rysunki wykonane kredkami i zawzięcie maluje akwarelkami coraz to nowe kompozycje; dla zwiększenia ekspresji obrazków i wzbogacenia treści dokonuje ciągle jeszcze korekt (dużo wyrzuca) to samo czeka jeszcze liczne notatki tuszem (czarno-białe i kolorowane) kilka nieudanych „olejów” pozostaje na strychu i nawet na specjalne prośby… niewyczerpanym źródłem tematów i inspiracją kolorystyczną są zdjęcia (gromadzone przez pół wieku) uszeregowane w prezentacje tematyczne, służyły jako ilustracja wykładów: rysowanych kredą na tablicy; niedościgłym wzorem tych spotkań ze studentami był Profesor Wiktor Zin, fenomenalny rysownik i mistrz mowy polskiej.