(hasło musi się składać conajmniej z 8 znaków i zawierać 1 dużą literę, 1 małą, cyfrę oraz 1 znak specjalny)

*Zapoznałam/em się z zasadami korzystania z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Regulaminie oraz je akceptuję.

*Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych w portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay opisanymi w Polityce.

Chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail z portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay. Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach, rabatach portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w Polityce.

Zaznacz wszystkie powyższe

Masz już konto?
Zaloguj się!

Zaloguj się
Jak dołączyć do grona Artystów

Dlaczego warto i jak dołączyć do grona Artystów portalu Krakowskiego Magazynu Sztuki ArtBay?

Jeśli chcesz dołączyć do grona Artystów prezentujących swoje dzieła w naszym Portalu oraz chcesz:

Jeżeli na część z powyższych możliwości odpowiedziałaś/łeś “Tak”, skontaktuj się z nami i dołącz do grona Artystów
współpracujących z Krakowskim Magazynem Sztuki ArtBay!

Już dzieli Cię tylko klika kroków, aby rozpocząć z nami swoją przygodę. Poniżej przedstawiamy plan działania:

  1. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@artbay.pl i opisz krótko kim jesteś, jaką Sztukę tworzysz, co lubisz,
    możesz przesłać kilka swoich pogądowych prac.
  2. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych i prześlemy formularz rejestracyjny oraz dokumenty prawne
    do zapoznania się przed rozpoczęciem współpracy z nami.
  3. Po dopełnieniu formalności Twoje prace umieścimy w Portalu, by nasi Odbiorcy mogli podziwiać i kupować Twoje prace.

Jeśli chcesz zarezerwować tę pracę skontaktuj się
z nami mailowo na adres biuro@artbay.pl

KopiaFine-art , czyli druk wykonywany na wysokiej
jakości maszynie pigmentowej na podłożu
bawełnianym, bezkwasowym. Kopie Fine-art dostępne
są w ograniczonej ilości.

Kopia Giclee to wykonana za pomocą nowoczesnego
plotera atramentowego kopia obrazu,która następnie
jest ręcznie wykończona przez autora.

Darmowa wysyłka na terenie Polski paczek do rozmiaru 70x100 cm.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL, Pocztex.

W sprawie wysyłek niestandardowych lub poza Polskę prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@artbay.pl Koszty wysyłki będą ustalane indywidualnie.

Zaproś Sztukę do swojego wnętrza – do domu albo biura

Krakowski Magazyn Sztuki ArtBay to internetowa galeria sztuki, która pozwoli Ci na nietuzinkową aranżację każdej przestrzeni. Jeżeli poszukujesz dzieł sztuki współczesnej to doskonale trafiłeś/aś. Oferujemy szeroki wybór dzieł sztuki współczesnej w wersji oryginalnej oraz nowoczesne Fine-art tj. wydruki wysokiej jakości pasujących do Twojego wnętrza. Zobacz poniżej dzieła sztuki naszych Artystów.

Internetowa galeria sztuki
połączenie galerii stacjonarnej w Krakowie i portalu sztuki

Krakowski Magazyn Sztuki ArtBay rozwija się z dnia na dzień, aby dostarczyć Ci niezapomnianych wrażeń związanych z dziełami sztuki młodych Artystów, a także doświadczonych Artystów z bogatym dorobkiem twórczym, ale również prace zdolnych amatorów Sztuki. Uważamy, że sztuka współczesna nie zna granic dlatego wśród dzieł sztuki dostępnych w Krakowskim Magazynie Sztuki ArtBay znajdziesz obrazy wykonywane różnymi technikami np. olejem na płótnie albo akrylem czy akwarelą na papierze. Prezentowane w naszej internetowej galerii sztuki dzieła sztuki są zróżnicowane pod względem stylu, tematu oraz kolorystyki. Promujemy nowoczesną formę prezentowania dzieł sztuki jaką jest nurt Fine-art czyli wysokiej jakości wydruki prac.
Jesteś kolekcjonerem sztuki i szukasz wyjątkowych obrazów na płótnie? Krakowski Magazyn Sztuki ArtBay współpracuje z Artystami tworzącymi unikatowe dzieła sztuki współczesnej w malarstwie, dlatego sprawdź zakładkę Sklep/prace oryginalne.
Projektujesz swoje nowe biuro? Zobacz nasze niezwykłe wydruki Fine-art, które idealnie prezentują się w takich przestrzeniach.
Urządzasz wymarzony salon i chcesz mu nadać niespotykanego charakteru? Wejdź do sklepu naszej internetowej galerii sztuki i przekonaj się, że sztuka współczesna to brakujący element tej układanki.
Szukasz pomysłu na prezent? Idealnie trafiłeś/aś, gdyż oferujemy dzieła sztuki na każdą kieszeń.
Naszą misją jest szerzenie sztuki i promocja tworzących ją, wyjątkowych Artystów, dlatego w naszym portalu sztuki chętnie pokazujemy, że sztuka współczesna może przyjmować różnorodne odsłony, natomiast w naszej galerii stacjonarnej w Krakowie udostępniamy ekspozycję nietuzinkowych obrazów oryginalnych idealnych do Twojego wnętrza – odwiedź nas i zakochaj się w Krakowskim Magazynie Sztuki ArtBay.